Ofis Malzemeleri Perakendeciliği sektöründe 1974 yılından günümüze AKÇAY Group; Akoffice, Kırtasiye Dünyası ve Akçay Kırtasiye markaları ile kurumsal ofis çözümleri, mağazacılık ve toptan satış alanında sektörün lider firmalarından biridir. Akçay Group ’ta 205 personel çalışmakta, 19 araçlık lojistik ekibi ve 15.000 metrekare kapalı alanlı lojistik merkezi bulunmaktadır. 600 ‘den fazla tedarikçinin yaklaşık 100.000 ürünü müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Akçay Group'un Öne Çıkanları:

  • 45 yıllık deneyim
  • +200 çalışan
  • +600 tedarikçi
  • +100.000 ürün çeşidi
  • 15.000 m2 Lojistik Merkezi
  • EOPA Avrupa Ofis Ürünleri Ödülleri'nde "Yılın En İyi Bölgesel Satıcısı" ödülü
  • +12.000 ofis noktasına hizmet
  • Ana Kategoriler: Kırtasiye- Gıda & İçecek- Temizlik & Hijyen- Teknoloji- Oyuncak

Akoffice®, Akçay Group’un kurumsal firmalara ofis ürünleri tedarik hizmeti veren lider markasıdır. Akoffice markası, kurumsal firmaların fiyat ve hizmet kalitesi ile ilgili beklentilerini çok iyi bilmekte ve bu beklentileri karşılamak için çok çalışmaktadır. Kurumsal müşteriler; e-mail, fax veya telefon ile sipariş verebilmektedir. İsteyen müşteriler www.akoffice.com.tr adresinde kendilerine ait alışveriş sayfası oluşturabilmekte, kendi iç yazılımları ile entegre edebilmektedirler. Ya da XML data entegrasyonları ile; kendi iç bünyelerinde oluşturdukları siparişler, hiçbir elle müdahaleye gerek kalmaksızın Akoffice ‘e iletilebilmekte, kesilen faturalar da müşterilerin sistemlerine yazılabilmektedir. Tüm operasyonların elektronik el terminalleri ile yapılıyor olması, eksik, kırık, kayıp vb. tüm sıkıntıları minimuma indirirken, tüm süreçlerin gerektiğinde raporlanabilmesi ve müşterilere iletilebilmesini de mümkün kılmaktadır. Akoffice 2011 yılında “Avrupa’nın En iyi Bölgesel Satıcısı” unvanını alan “ilk ve tek Türk firması” olarak, uluslararası alanda da ülkemizi gururla temsil etmiştir.

Kırtasiye Dünyası®, Akçay Group'un perakende ve e-ticaret markasıdır. Biri Çorlu ‘da dört tanesi İstanbul ‘da olmak üzere 5 Kırtasiye Dünyası mağaza zinciri bulunmaktadır. Türkiye’nin en büyük online kırtasiye sitesi olan www.kirtasiyedunyasi.com ile ise e-ticaret ve perakende, birbirini bütünleyici olarak değerlendirilmekte ve çevremizdeki dünya üzerinde kalıcı bir etki bırakmayı hedeflemektedir.

Akçay Kırtasiye® kırtasiye pazarının lider toptan tedarikçisidir. Kırtasiye satıcılarına toptan satış ve ihracat hizmeti vermektedir.

Yaptığımız her işte mükemmellik için gayret gösteriyoruz. Hızlı tempolu, yüksek enerjili bir ortamda anlamlı bir etkiye sahip olmak isteyenlere eşsiz bir fırsat sunuyoruz. 45. yılımızı iş dünyasında kutlarken; şirketimizin, mükemmellik iç odağıyla birlikte güvenilir markalar oluşturmaya odaklanmasından gurur duyuyoruz.