SOSYAL MEDYA İLKELERİMİZ

DİNLİYORUZ. İletişimin ilk adımı dinlemektir. Bu yüzden, öneri ve geri bildirimleri önemsiyoruz. Başkalarından öğrenmeye açık oldukça, başarımızı daha da arttıracağımıza inanıyoruz.

SAYGI DUYUYORUZ. İnsanlarla ilişkilerimizde saygılı ve yapıcı davranıyoruz. İletişimimizde insan ve hayvan haklarını, cinsiyet eşitliğini, demokrasinin temel değerlerini gözetiyoruz. Telif haklarına ve etik kurallara uyuyoruz.

ÖZGÜRLÜĞE İNANIYORUZ. İfade özgürlüğüne inanıyor, değerlerimizi, itibarımızı ve hukuki haklarımızı ihlal etmeyen her türlü ifadeyi hoşgörüyle karşılıyoruz.

ŞİRKET KÜLTÜRÜMÜZÜ KORUYORUZ. Konvansiyonel iletişim alanında benimsediğimiz kurum kültürümüzü, dijital mecralarda da koruyoruz. Şirket kültürümüzü, verdiğimiz kararlarda yol gösterici olarak görüyoruz.

PAYLAŞTIĞIMIZ BİLGİLERİN DOĞRULUĞUNU VE ŞAHSİ BİLGİLERİN GİZLİLİĞİNİ ÖNEMSİYORUZ. Sosyal medyada resmi açıklamalar dışında, doğruluğu teyit edilmemiş bilgileri paylaşmıyor, bilgilerimizin gizliliğini koruyoruz. Çalışma arkadaşlarımızı, kişisel bilgilerini saklamaları yönünde teşvik ediyoruz.

NEDEN SOSYAL MEDYADAYIZ?

Öncü ve yenilikçi olduğumuz için
Toplumla bir olduğumuz için
Kitlemizin büyük bölümü online olduğu için
Markamızın bilinirlik ve itibarına katkı sağlamak için
Diyalog online ortamda da sürdüğü için
İlişkilerimizi geliştirmek için
Güncel olmak için
Gerekli konularda ve zamanlarda gündem oluşturabilmek için
Gündemi takip etmek ve hakkımızda konuşulanları dinleyebilmek için

Sosyal Medya Hesaplarımız: 

  • Akçay Group: 

   

 

  • Kırtasiye Dünyası:

       

 

  • Akoffice

   

 

  • Akçay Kırtasiye